Na ściany i podłogi

Najchętniej kupowany klej HK 140 do płytek na ściany i podłogi.

Dowiedz się więcej»

HAFROX / Hafrox / O Nas

O Nas

Hafrox

Produkty firmy Hafrox to chemia budowlana najwyższej jakości. Specjalizujemy się w klejach mocnych i elastycznych. Nasz klej obroni się sam.

Hafrox to firma stworzona przez specjalistów z branży chemii budowlanej. W maju 2011 roku uruchomiliśmy własną linię produkcyjną dla klejów. Sami stworzyliśmy recepturę dla kleju, który charakteryzuje się mocnym składem i elastycznością. Posiadamy własne laboratorium.

Dobieramy nowe składniki i pracujemy nad idealnymi proporcjami. Dzisiaj produkujemy sześc rodzajów klejów. Pracujemy nad wprowadzeniem do sprzedaży wysokiej jakości  gruntów i hydrofobizatorów.

Stawiamy na nowoczesną technologię i naturalne składniki. Hafrox tworzy wyłącznie mocne rzeczy. Własna technologia, linia produkcyjna i laboratorium pozwalają nam tworzyc najmocniejszy klej najwyższej jakości. Próbki do badania wysyłamy do Instytutu Budownictwa po każdym mieszaniu. Nasza próbka to nasz worek, ten sam który kupujesz w hurtowni.

Proporcje składników naszego kleju – naturalne kruszywa i dobre dodatki chemiczne – są idealne. Jeden z naszych składników jest pilnie strzeżoną tajemnicą. Nasza etykieta na worku „nie kłamie”.

Mocny klej Hafrox nie przymarza, jest bardzo elastyczny, dobrze wypełnia przestrzeń – brak pustych miejsc – i tym samym zwiększa się wytrzymałośc na uderzenia, lepiej przewodzi powierzchnię podłóg grzewczych. Majstrowie potwierdzają, że bardzo dobrze obrabia się na kielni. Po wypróbowaniu, jeszcze żaden z nich nie oddał naszego kleju do hurtowni.
 

Opakowanie mocnych klejów Hafrox to czarny worek z lwem. Super wytrzymały, ze specjalnym wkładem foliowym, chroni składniki przed utratą właściwości i świeżości. To jedyny taki mocny worek w Polsce.
 

Cena mocnego kleju Hafrox jest zgodna z zawartością i jakością naszego kleju.